Holistix Group rośnie w siłę

Holistix Group rozwija się na każdym ze swoich 4 głównych obszarów swojego działania :

CONSULTING

To już niesamowicie prężnie działająca odnoga w osobie Magdalena Wójcik i Holistix Consulting gdzie. w tym miejscu zapraszamy na szkolenie które już 24 stycznia jak i na stronę żeby śledzić najbliższe wydarzenia : www.holistixconsulting.com

Consulting to również praca z klubami fitness, Spa, hotelami czy markami dóbr luksusowych i innych. Proponujemy tutaj audyty, szkolenia sprzedażowe , szkolenia z obsługi klienta, pomoc w postaci programów „SPEED UP” czy „START”

 EVENTS

Nasz dział „eventowe” to juz kilkadziesiąt zrobionych imprez sportowych, imprez firmowych czy innych. Nasze marki jak Diablak Fest czy Silesiaman Triathlon to imprezy które już mają swoje stałe miejsce w kalendarzach tysięcy zawodników. 

W tym roku ruszamy z nową formułą o nazwie Epic Series gdzie wchodzimy w świat zawodów ogólnorozwojowych dla każdego. 

TRENING

To metoda treningowa oprata na 4 pokojach. Forma treningu w której dbamy o ciało, umysł, emocje i ducha. Jesteśmy na etapie wdrożenia programu online, planów szkoleń i otwierania miejsc w których według tej metody dbamy o zrównoważony rozwój. 

ACADEMY

To baza trenerów i instruktorów w całym kraju. Zaświadczamy o ich profesjonalizmie, szkolimy ich i rekomendujemy to coraz to nowych miejsc pracy na bardzo dynamicznym rynku Health&Beauty 

Jest coś co możemy zrobić dla Ciebie ?