Kadra

 • IMG_1744_Small_2

  Daniel Wójcik

  „Jedyne co w życiu pewne to zmiany” – po wielu latach treningu i pracy w sporcie postanowił założyć Holistix Sports Group, aby mieć pozytywny wpływ na rozwój rekreacji, fitness i sportu w Polsce. Ale od początku…

  Wykształcenie to studia magisterskie na AWF w Katowicach, studia dziennikarskie podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim, Zarządzanie w Wyższej Szkole Humanitas. Dwuletnia państwowa  szkoła tańca współczesnego ukończona dyplomem instruktora tańca II stopnia. Dyplom instruktora  tenisa ziemnego.  Doświadczenie zawodowe to 12 lat pracy w branży sportowej i fitness. Na początku jako trener m.in. w szwedzkiej sieci World Class. Praca w jednym z klubów sieci w Brukseli. Instruktor, trener i wykładowca dla największego światowego operatora fitness i SPA Steienr Leisure. Ukończone szkolenia w Londynie i praca w różnych  regionach świata dla Windstar Cruises. Brał udział w tworzeniu, transformacji, budowaniu takich klubów jak World Class Health Academy w Hotelu Radisson w Warszawie,World Class Health Academy w Katowicach, Centrum Fitness Monopol, Bażantowo Fitness. By ostatnio kreować politykę otwarcia i pracy największego kompleksu sportowego na Śląsku – Bażantowo Sport. Szkoleniowiec na obozach dla największego polskiego tour operatora Biura podróży ITAKA. Kilkanaście przeprowadzonych  edycji kursów dla trenerów personalnych w Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Kilkuset wykształconych trenerów, kilkuset zatrudnionych osób w branży sportowej . Sportowe sukcesy to zawodnik kadry Polski i rekordzista kraju na dystansie 5 km młodzików w chodzie sportowym, zawodnik pierwszoligowych klubów hokeja na lodzie, Mistrz polski Oldboys z drużyną GKS Katowice, jogin, ultramaratonczyk, Ironman.

  Prywatnie tata Liwii i Wiktora dwóch słodkich skarbów. Odpowiedzialny za całą organizację. Główny prowadzący Holistix Sport Consulting i HS Academy.

 • Witold Wójcik

  Witold Wójcik

  Jego dotychczasowe życie zawodowe determinują sport i turystyka lub turystka i sport, bo sam do końca nie wie, co kocha bardziej… Ukończył AWF Katowice ze specjalnością turystyka i hotelarstwo. W trakcie tych studiów wyjechał na stypendium zagraniczne i tam połknął bakcyla podróżowania. Potem jego kariera zawodowa potoczyła się bardzo szybko. Przez kilka lat pracował jako animator, szef zespołu animacyjnego oraz rezydent dla największych tour operatorów w Europie: Tui i Thomas Cook. Od upalnego słońca Grecji czy Hiszpanii „odpoczywał” spędzając zimy, jako instruktor narciarstwa zjazdowego w Austrii i w Kanadzie. Aktualnie od 5 lat wykorzystuje swoje wcześniejsze doświadczenie pracując dla obecnie największego polskiego biura podróży – Itaka. Jest szefem pionu animacji i odpowiada m.in. za program, organizację, szkolenia, zatrudnienie kadry animatorów. Ostatnio ukończył również podyplomowe studia menadżerskie, płynnie mówi po angielsku, hiszpańsku i niemiecku. Poza wspomnianym narciarstwem jego zamiłowaniami sportowymi są: bieganie, cross fit, hokej na lodzie i joga. Odpowiedzialny za dział eventów – Jednodniowe imprezy piknikowe/imprezy integracyjne dla firm – szkolenia animatorów – organizacja imprez dla dzieci – imprezy sportowe/integracyjne na śniegu – wielojęzyczna konferansjerka

  Sebastian Chojnowski 

Główna podpora organizacji naszych zawodów triathlonowych. Świetny zawodnik i trener. Odpowiedzialny również za projekt Silesiaman Triathlon Team. Jego dorobek sportowy :  Triathlon – dystanse krótkie, biegi, kolarstwo, góry Ukończony kurs: Holistix Sports Academy – Personal Trainer, Ogólnopolskie szkolenie mobility – CF Kraków. Były zawodnik futsalu, gra m.in. w Remedium Pyskowice, Tango Gliwice, AZS Politechnika Śląska, sukcesy: wicemistrz polski do lat 20, akademicki mistrz śląska. Trener, organizator imprez i aktywny zawodnik Triathlonu, wysokie lokaty w zawodach ogólnopolskich triathlonowych, biegowych oraz kolarskich.