Referencje

[mla_gallery attachment_category=’referencje’]

HSA Personal Trainer

mm

 

Kurs z Danielem Wójcikiem zrealizował moje marzenie o pracy Trenera personalnego w siłowni, nadał kierunek mojej pasji jaką jest zdrowe odżywianie i kształtowanie sylwetki w pracy z ludźmi.
W trakcie całego szkolenia rozwinęłam wszystkie umiejętności jakimi cechuje się dobry trener do efektywnego prowadzenia treningów, jak również rozmów z Klientami.
Daniel dał się poznać jako wysokiej klasy specjalista. Przygotowane przez niego szkolenie zostało przeprowadzone tak, by dać nam uczestnikom wszechstronną wiedzę i informację zwrotną dotyczącą naszej pracy.
Daniel stosuje praktyczne ćwiczenia i techniki, które pozwalają na nowo spojrzeć na swoją pracę, lepiej ją wykonywać, a wykorzystywane skuteczne narzędzia motywacyjne jeszcze bardziej umacniają w sportowej pasji.
Kilkadziesiąt godzin ze wspaniałymi ludźmi, których łączy ta samą zajawką – sport! Dały mi doskonałe przygotowanie teoretyczne i praktyczne umiejętności, które teraz wykorzystuję w codziennej pracy z klientami i ze sobą. Wysoki poziom przekazanej wiedzy, Kurs przerósł moje oczekiwania! Polecam z całym przekonaniem!
BO najlepszą inwestycją w życiu to inwestycja w samego siebie.

Marta Makles – Trec Team Athletes

 

Dodaj komentarz